Regulamin

Regulamin sklepu:

1. Klient składa zamówienia za pośrednictwem strony, może również dokonać zakupu w sklepie stacjonarnym pod adresem LAVISH ul. Nadrzeczna 16A/HALA1/C-02 05-552 Wólka Kosowska.

2. Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy Regulamin Sklepu.

3. Dla zamówień z przedpłatą termin płatności wynosi 14 dni. Jeśli w terminie 14 dni od złożenia sklep nie otrzyma płatności, wtedy zamówienie zostanie anulowane i nie będzie realizowane (liczy się termin zaksięgowania wpłaty na naszym koncie).

4. Wszystkie ceny są cenami w złotych polskich i bez zawierają podatek VAT.

6. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie prawidłowego numeru telefonu oraz adresu e-mail.

7. Nie wymagamy żadnego dodatkowego potwierdzenia zamówienia. Z momentem złożenia zamówienia jest ono uznawane za potwierdzone.

9. Czas realizacji zamówienia wynosi 1 dzień roboczy od dnia zaksięgowania przelewu, lub otrzymania zamówienia płatnego przy odbiorze.

10. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem Odbiór osobisty lub kurierem.

11. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisów Przelew 24.

12. Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta” Kupujący, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym. Zarejestrowani klienci mogą dokonać całej operacji poprzez formularz zwrotów On-line. Dla wszystkich klientów (w tym niezarejestrowanych) odpowiedni formularz dołączany jest do każdej przesyłki, można go też pobrać i wypełnić / wydrukować, a następnie odesłać do nas pocztą razem ze zwracanym produktem na adres LAVISH ul. Nadrzeczna 16A/HALA 1/C-02

13. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin oraz politykę prywatności.

14. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (dz.u. 2014 r. poz. 827 ze zm.) wobec Klientów będących konsumentami, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową. W przypadku Klientów nie będących konsumentami, sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.

15. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową, wad fabrycznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu.

17. Klient zgłaszając reklamację zobowiązany jest przesłać towar wraz z dowodem zakupu na adres sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

18. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie do 3 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.

19. Dane osobowe:

– Na podstawie RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
– Dane osobowe podawane przez klientów w Sklepie internetowym tomshoes.pl przetwarzane są przez LAVISH Sp. Z o.o. 05-552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16A/ HALA 1/ C-02 (na podstawie art.6 ust.1 lit. b RODO)
– Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonywania zakupów i realizowania zamówień, bez podania danych nie będzie możliwe zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
– Dane przetwarzane są przez czas nieokreślony, ze względu na program lojalnościowy sklepu.
– Każdy użytkownik sklepu ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
– Każdy użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
– Sklep Tomshoes.pl zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Klienta i nieudostępniania tych danych osobom nieuprawnionym oraz do należytego zabezpieczenia tych informacji. Sklep może wykorzystywać zebrane dane tylko w celach wskazanych w regulaminie i polityce prywatności.
– szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na naszej polityce prywatności.